O czym duże dziewczynki marzą na święta?

Zabierałam się do tej notki już kilka razy, a teraz jest „prawie za późno”. Informacja o kolekcji koreańskiej marki Etude House obiegła świat na początku listopada zapowiadając specjalną serię świąteczną „My Little Nut”, tak, że teraz większość produktów jest już wyprzedana. Z drugiej strony wiele sklepów internetowych jeszcze ją ma, więc jeśli na widok tych przepięknych opakowań poczujecie silną, irracjonalną rządzę posiadania, to radzę się pośpieszyć.

Nutcracker, czyli świąteczny dziadek do orzechów, pojawia się na wszystkich produktach limitowanych, a cała kampania utrzymana jest w kolorach słodkich pasteli, przywołując na myśl ulubione kolory małych dziewczynek lub np. dla mnie bliższe tegoroczne kolory Pantone (dla zainteresowanych co mam na myśli polecę swój artykuł dla magazynu Grafmag ;)).

Etude House My Little Nut – limitowana edycja

Do kupienia są zarówno pojedyncze produkty jak i całe zestawy. Część kosmetyków, to znane produkty w limitowanych kolorach i opakowaniach. Dlatego znajdziemy pomadki Dear My Enamel (wyglądające prawie jak Dear My Blooming, ze złoconymi elementami, w zupełnie nowych odcieniach i oczywiście wyższej cenie 😛 ), maskarę Curl-Fix czy uniwersalne kredki do oczu i ust z serii Play 101. Jako prezenty do zakupów Etude przygotował złotą kosmetyczkę i złoty długopis ze małą śnieżną kulą.

My Little Nut Scent Perfume

Do wyboru mamy świąteczne zapachy w zestawach:
– woda perfumowana 50ml oraz pasujący zapachowo krem do rąk 25ml o zapachu Sweet Floral Musk
– mini rolki wody toaletowej oraz kremy w 3-pakach

Sweet Floral Musk (dziadek czerwony):
Nuta głowy – Sugary Peach & Bergamot
Nuta serce – Muguet, Rose, Jasmin
Nuta bazy – White Musk, Rich Amber

Sweet Fruity (dziadek niebieski):
Nuta głowy – Casis Orange & Berry
Nuta serca – Jasmin, Freesia
Nuta bazy – Soft Powder, Musk

White Powdery (pan mysz)
Nuta głowy – Mandarin
Nuta serca – Muguet, Jasmin
Nuta bazy – Vanilla, Musk, Cedarwood

etude_house_swiateczne_perfumy

mylittlenut_perfumy

Holiday Collection Look Kit

Zestaw składający się z uniwersalnej kredki z serii Play 101 Blending w wersji świątecznej, rozświetlacza Lucky Cheek Beam oraz jednej z limitowanych pomadek Dear My Enamel Lips-Talk.

flynerd_etudeset

Fantastic Color Eyes

Cienie do powiek w dwóch uniwersalnych paletach kolorystycznych
– Lucky Red Little Nut
– Wish Blue Little Nut

palette1
paletten

Dear My Enamel Lips-Talk

Pomadki jak wspominałam są łudząco podobne do serii Dear Blooming, obiecują intensywną pigmentację przy mocnym nawilżeniu. Dostępne jest 6 połyskliwych kolorów.

pomadki

pomadki1

Any Cushion Cream Filter

Świąteczne cushion’y czyli podkłady w poduszeczce. Serie limitowane są zazwyczaj mniejsze niż w rozmiarach regularnych, tutaj jednak jest różnica 1g, więc nawet nieźle.

holiday_cuchion

Kredki Play 101

Kredki te występują w wersjach uniwersalnych do ust jak i oczu. W kolekcji świątecznej ze względu na kolory mogę chyba powiedzieć, że są to kredki do oczu. Zwykłe Play 101 Pencil w dwóch ciemnych odcieniach oraz Play 101 Blending Pencil – idealne do smoky eyes w wersji białej i brązach.

kredki_etude

Inne

W kolekcji mamy też do wyboru dwie maskary Lash Perm Curl-Fix, rozświetlacze, które pojawiły się w zestawie powyżej oraz intensywnie nawilżające pomadki Kissful Lip Care. To, że nie poświęcam każdemu z nich osobnej grafiki nie znaczy, że są gorsze, po prostu mnie nie porwały. Wąsate maskary wydają mi się wyjątkowo brzydkie na tle całej kolekcji, a rozświetlaczy w ogóle nie używam.

inne