GHOST Day – ruszają zapisy na konferencję o AI

Chcesz być na bieżąco ze światem sztucznej inteligencji? Sprawdź agendę 5. edycji konferencji GHOST Day: Applied Machine Learning Conference – największego darmowego wydarzenia o Uczenium Maszynowym w Polsce.

Data: 5. i 6. kwietnia 2024,

Miejsce: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej

 

Spotkanie skupione na aktualnej wiedzy, prowadzone całkowicie po angielsku. Czekają na was prelekcje specjalistów z całego świata, od tych z doświadczeniem akademickim po praktyków z topowych firm, wszyscy zjednoczeni pasją do AI. Konferencja nie ogranicza się do konkretnych technologii – liczą się techniki, metody, algorytmy.
2 DNI, 5 głównych prelekcji, 8 sesji tematycznych, ponad 30 wystąpień na poziomie średniozaawansowanym, dyskusje panelowe, sesje plakatowe i studenckie. Nie zabraknie również czasu na networking przy poczęstunku.

Wejściówki są darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona.
Rejestracja trwa do 29. lutego!
Nie czekaj, zapisz się już teraz na https://ghostday.pl/index.php/register/.

 

Misja GHOST Day

Celem GHOST Day jest otworzenie przestrzeni dla pasjonatów ML/AI, gdzie mogą oni wymieniać się doświadczeniami i pogłębiać wiedzę o dynamicznie rozwijającej się dziedzinie analizy danych. Konferencja stawia na współpracę międzyuniwersytecką w Europie. Łączenie świata akademickiego z przemysłem, z naciskiem na zrównoważony rozwój. Dlatego GHOST Day to platforma nie tylko dla ekspertów, ale i dla ambitnych inżynierów pragnących zgłębić świat AI.  Oferuje możliwość spotkania z działającymi w branży firmami, udział w zaawansowanych prezentacjach i możliwość zaprezentowania własnych projektów.

Czym jest GHOST?

GHOST, czyli Group of Horribly Optimistic Statisticians ( 😉 ). To organizacja studencka z Politechniki Poznańskiej, skupiona na badaniu i nauce o uczeniu maszynowym. Organizacja dzieli się na zespoły skupione na specyficznych obszarach, takich jak TinyML, modelowanie probabilistyczne czy NLP. GHOST jest znane z udziału w hackathonach, konkursach Kaggle i innych konferencjach. To grupa, która wierzy w moc współpracy i dzielenia się wiedzą. Tworzy społeczność pasjonatów AI gotowych na wyzwania nowej ery technologicznej.