Zdobądź Umiejętności Jutra z Google!

Tym razem nie jest to wpis o programowaniu, ale mogę wam polecić darmowe 8-tygodniowy program od Google z marketingu Internetowego (zwłaszcza że jeden z możliwych kierunków to analiza danych). Jeśli zastanawiasz się nad rozwojem swojej kariery zawodowej (szczególnie tak, aby móc pracować zdalnie), bezpłatny program Google Umiejętności Jutra powinien Cię zainteresować.

Zwłaszcza po takiej recenzji, jaką wrzuciła moja znajoma na fb:umiejetnosci jutra

Dlaczego warto aplikować?

✅  Ucz się elastycznie
Elastyczna nauka online – ucz się, kiedy Ci wygodnie

 • 50 godzin materiałów szkoleniowych
 • Ponad 20 interaktywnych webinarów
 • Dostęp do ponad 30 trenerów
 • Dostęp do aktywnej społeczności uczestników i trenerów
 • Spotkania live odbywają się w godzinach popołudniowych
✅  Wzbogać CV

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu od Google i SGH. Powszechnie uznawany certyfikat będzie wartościową informacją w Twoim CV i profilu na LinkedIn.

Po ukończeniu 8-tygodniowego programu szkoleniowego będziesz mieć możliwość przystąpienia do egzaminu. Co ważne, z egzaminu musisz uzyskać minimum 80%, aby otrzymać potwierdzenie nabytej wiedzy.

✅  Znajdź pracę

Uzyskaj awans lub rusz na ku nowej ścieżce kariery zawodowej. Kursy i szkolenia kojarzą Ci się z czymś oderwanym od praktyki? Google i SGH to gwarancja jakości. Po zakończeniu szkolenia, masz szansę na udział w jednym z 500 płatnych staży w ramach programu Kariera Jutra (szczegóły poniżej).

umiejętności jutra dlaczego warto dołączć?

Na czym polega program Umiejętności Jutra?

Program składa się z 8 tygodni. W tym czasie będziesz mieć okazję zdobyć praktyczne umiejętności pozwalające rozwijać się dalej w kierunku jednego z 3 zawodów przyszłości:

 • Analityk / Analityczka Danych,
 • Specjalista/Specjalistka ds. marketing,
 • Specjalista/Specjalistka e-commerce

Przez szkolenie przeprowadzi Cię ponad 30 praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Podzielą się  z wami wiedzą oraz technikami, których używają na co dzień w pracy. Kurs Google Umiejętności Jutra to również wsparcie zespołu mentorów i mentorek programu Grow with Google, których poznasz podczas spotkań transmitowanych live. Program jest skierowany dla początkujących, jaki tych, którzy chcą się dalej rozwijać w marketingu Internetowym i analityce.

💬  Ale uwaga – jest intensywnie, więc aby ukończyć program z sukcesem musisz wykazać się systematycznością, silną motywacją i determinacją.

Aplikuj w 3 prostych krokach:

 1. zaloguj się swoim kontem google
 2. wypełnij ankietę dotyczącą motywacji – dlaczego chcesz wziąć udział w programie?
 3. poczekaj na odpowiedź – odpowiedź na aplikację otrzymasz w ciągu 5 dni od wypełnienia formularza

Nie czekaj! ⏳  Rekrutacja trwa do 31 marca, a liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram

 • 9.03 – 31.03 – nabór do programu .
 • 3.04 – 4.06 – 8 tygodni kursu
 • 8.05 – 30.06 – rekrutacja na staż
 • 12.06 do 16.10 – udział w płatnym stażu

umiejetnosci jutra harmonogram

Staż po szkoleniu

Staże są realizowane w ramach partnerskiego programu Kariera Jutra karierajutra.gov.pl i są kierowane do osób w wieku 18 – 30 lat, które nie mają stałego zatrudniania, zamieszkujących Polskę, niezależnie od kraju pochodzenia. Dodatkowym warunkiem jest ukończenie kursu Umiejętności Jutra, oraz uzyskanie certyfikatu końcowego z kursu – zdanie egzaminu końcowego z wynikiem conajmniej 80% .

Staż Kariery Jutra to:

 • Realizacja własnych pomysłów – Twoje zaangażowanie ma duże znaczenie!
 • Pomoc mentora – Opiekun stażu będzie czuwał nad Twoim rozwojem
 • Pomoc Doradcy zawodowego i Pośrednika pracy – Pokierują na drodze do znalezienia pracy.

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie stażowe jest ono realizowane w formie stypendium stażowego i obecna stawka w ramach Kariery Jutra wynosi 3450 zł brutto za przepracowane 120 godzin miesięcznie (aktualnie organizator nie przewiduje pełnego etatu w ramach umowy stażowej). Więcej informacji na temat stażu i wynagrodzenia znajdziecie na dedykowanej podstronie gov.pl/web/karierajutra/masz-pytanie