Dołącz do hackatonu HackPizza

PizzaHack - hackaton dla Pizza portal!

Przygotujcie się na ekscytujące i smakowite wydarzenie! Co może być lepszym planem na spotkanie w gronie programujących znajomych niż weekend z pizzą i kodem? Pizza, kod i nagrody – słowem HackPizza!

Już 20-22 czerwca odbędzie hackaton się HackPizza organizowany przez Pizza Portal.

PizzaPortal.pl to aplikacja webowa i mobilna zintegrowana z ponad 2000 polskimi restauracjami. Teraz rzuca nam wyzwanie programistyczne i zaprasza wszystkich na #HackPizza. To wyzwanie skierowane do programistów, twórców aplikacji i studentów, którzy mają pomysły na komplementarne rozwiązania do Pizza Portal czy np. na wdrożenie gry z nagrodą w postaci kuponu na pyszną pizzę!

Jeśli masz pomysł na nową aplikację lub serwis, przyjdź na to wydarzenie i pokaż, czego jesteś w stanie dokonać w 48h. Projekty oceniać będzie doświadczone jury. Zwycięzcom organizator gwarantuje nie tylko cenne nagrody, ale także wsparcie w implementacji, promocji i udział w zyskach.

Najważniejsze informacje:

  • Data:  20-22 czerwca 2014, start: godz. 17:30
  • Miejsce: Warszawa – Centrum Informatyczne UW, Krakowskie Przedmieście 26/28
  • Rejestracja: hackpizza.pl

Nagrody

Do zdobycia jest 3x smartphone Nokia Lumia 630 ufundowane przez Microsoft Polska oraz tablet Kruger&Matz KM792 ufundowany przez JustTag.com. A co najważniejsze udział w zyskach niezależnie od zwycięstwa – jeśli udostępnicie swój projekt tj. zostanie zaimplementowany i tak mam dla was wyzwanie!

Przykład zarabiania aplikacją hackatonową:

  1. Za pomocą stworzonej przez Was aplikacji użytkownik składa zamówienie na PizzaPortal.pl – otrzymujecie 5% od wartości każdego zamówienia.
  2. Stworzona przez Was aplikacja lub gra generuje voucher do wykorzystania w PizzaPortal. Jeśli zostanie aktywowany – za każdego pozyskanego w ten sposób nowego użytkownika otrzymujecie 5 zł.

Plan wydarzenia:

godzina PIĄTEK
17:30 Rejestracja
18:30 Kick off – zgłaszanie pomysłów i budowanie zespołów
19:30 Marcin Zaremba, senfino.com – „Motywacje i problemy zamawiacza pizzy” – czyli czego się dowiedzieliśmy o mobilnym użytkowniku PizzaPortal.pl
20:00 Integracja i networking
21:00 Praca w zespołach
godzina SOBOTA
9:00 Śniadanie
9:30–14:00 Praca w zespołach i spotkania z mentorami
14:00 Obiad
15:00–18:00 Praca w zespołach i spotkania z mentorami
18:00 Krzysztof Bielecki – „Podstawowe zasady projektowania gier.”
19:00 Kolacja
godzina NIEDZIELA
9:00 Śniadanie
9:30-14 Praca w zespołach, przygotowanie do prezentacji
14:00 Final pitch – prezentacje, głosowanie jury i ogłoszenie wyników

Wydarzenie odbędzie się już za miesiąc, więc przygotuj swój zespół i pomysły. Pamiętaj, że to doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności programistyczne oraz poznać innych pasjonatów technologii. Zapisz się już dziś i dołącz do Hackpizza!