Agile Dev Practices – konferencja o zwinności

Agile Dev Practices 2014

Agile Dev Practices 2014 nadchodzi. Druga edycja pkonferencji o praktykach agile w Europie odbędzie się 24-26 maja 2014 roku w Niemczech. Dowiedz się, jak podejście agilowe może zoptymalizować twoje procesy pracy na co dzień i jak wprowadzać metodyki zwinne w efektywny sposób w Twojej organizacji. Konferencja Agile Dev Practices 2014 połączy programistów, inżynierów i innych specjalistów oprogramowania z ekspertami Agile.

Agile Effectiveness: Craftsmen, Hackers,
DevOps and Common Sense

Dlaczego warto wziąć udział w Agile Dev Practice?

Świat oprogramowania dynamicznie się zmienia. To pociąga za sobą pytania: po pierwsze jak zarządzać produktem i zespołem w procesie ciągłych zmian? Po drugie, jak rozwijać oprogramowanie, bez projektowania całości systemu? I wreszcie jak na bieżąco odpowiadać na sytuację na rynku, działania konkurencji i potrzeby klientów? Właśnie na te 3 pytania postarają się odpowiedzieć organizatorzy i prelegenci najbliższej edycji Agile Dev Practice.

Agile, czyli zwinność, to trend, który zostanie w rozwoju oprogramowania na długo. Zwinne metodyki dostarczają narzędzi, gdy konieczna jest elastyczność i szybka adaptacja do zmieniających się wymagań biznesowych.

Zwinność organizacji wymaga ciągłego: doskonalenia, szlifowania, ewaluacji efektów i wdrażania udoskonaleń,  a konferencja Agile Dev Practices 2014 jest świetną ku temu okazją.

Dla kogo?

Skierowana w szczególności  Project Managerów, Product Managerów, Product Ownerów, Scrum Masterów i Team Leaderów, ale nie tylko. Wartościową wiedzę na pewno znajdą dla siebie też:

  • programiści oprogramowania
  • analitycy
  • architekci oprogramowania
  • testerzy oprogramowania
  • administratorzy systemów – SysOps, DevOps
  • managerzy zespołów szczególnie zespołów technicznych (ale i każda osoba, której leży na sercu dobro rozwoju produktu)
  • dyrektorzy techniczni

oraz wszyscy zainteresowani nauką więcej na temat zwinnych praktyk w rozwoju oprogramowania. Każdy kto chce poszerzyć swoją wiedzę.

Dodaj do kalendarza: