Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Wieści, wieści o konferencji! Wiem, że ostatnio na blogu raczej sporo newsów o wydarzeniach w branży, ale cieszę się, że wracamy wszyscy po pandemii do życia (naprawdę mam też inne posty rozgrzebane w wersjach roboczych tylko cierpię na wieczny brak czasu).

Do tego patronuję, a nawet matronuję konfernecji i do tego wybieram się na Perspektywy Women in Tech Summit 2023!

Panie i Panowie (tym razem bardziej Panie 🦄 )

Już za niecały miesiać – 14-15 czerwca, odbędzie się 5-ta edycja konferencji dla kobiet i o kobietach związanych z branżą technologiczną – Perspektywy Women in Tech Summit 2023. Możecie dołączyć offline i online na największą konferencję Europy i Azji!

2 dni, 10 000 uczestniczek, 80 krajów

Powiedzenie, że konferencja jest duża to jak nie powiedzieć nic. Wyobraź sobie, że będziesz miała okazję dołączyć do grona ponad 10 000 kobiet zainteresowanych nowymi tech – offline i online. Wg organizatorów konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2023 dociera do uczestniczek (i uczestników) pochodzących z 80 różnych krajów na całym świecie.

Fascynujący świat technologii podczas dwóch intensywnych dni

To 4 sceny (main, tech 1, tech 2, career), warsztaty, stoiska targowe, okazja do czerpania wiedzy i dzielnia się wiedzą. Dwa dni motywujących spotkań, tech-talków, dyskusji z panelistkami, ale i technicznych wykładów skierowanych do inżynierek i inżynierów.
Czy szukasz nowej pracy, przebranżawiasz się, albo myślisz o swojej karierze długoterminowo? Zajrzyj do Career Expo, gdzie będziesz mieć okazję poznać prawie 100 innowacyjnych firm z Europy i świata. W Mentoring Zone będziesz mogła wziąć udział w sesjach mentoringowych z 500 liderkami działającymi w branży technologicznej.

Wisienka na torcie – goście specjalni

Wisienka, bo uważam, że dobry tort ma się świetnie i bez dekoracji, ale duże nazwiska zawsze przyciągają. 500 tech mentorek jeszcze was nie zaskoczyło?

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 zgromadziło w tym toku 150 inspirujących prelegentek i prelegentów oraz gości specjalnych. Będziesz miała okazję zobaczyć się na żywo z Francescą Cavallo, aktywistką i autorką bestsellera dla dzieci „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, który został przetłumaczony na 50 języków! Spotkać też będzie można Marka Brzezińskiego, Ambasadora USA w Polsce.

Dla klimatu

Dobrze, gdy wydarzenia biorą pod uwagę przesłanie dla przyszłości – czyli realne problemy i rozwiązania związane z kryzysem klimatycznym. Perspektywy Women in Tech Summit 2023 dąży do zero emisyjności i tworzenia przyszłości technologicznej z pozytywnym wpływem na klimat. W ramach inicjatywy klimatycznej, konferencja zrekompensuje swoje emisje poprzez stworzenie wiecznego lasu w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Rejestracja i bilety

Nie czekaj! Perspektywy Women in Tech Summit 2023 czeka w tym roku na Ciebie.

Ogromna przestrzeń konferencyjna, okazja do networkingu i nauki. Zarezerwuj sobie 14-15 czerwca 2023, sprawdź bilety i dołącz do Women in Tech Summit!

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 – www.womenintechsummit.pl