Fitplanner na MARZEC do wydrukowania

Zbliża się MARZEC, pełen wyzwań, nowych planów, które warto by było zebrać w jednym miejscu. O! Na przykład zanotować je w wydrukowanym ode mnie poledancowo-fitnessowym kalendarzu.

Wiem, że dzisiaj wszyscy możemy swoje plany zapisywać w formie elektronicznej, aplikacji do tego celu jest mnóstwo, ale jednak całkiem przyjemnie jest pokreślić na kartce czy przykleić do lodówki papierowy organizer.

Mimo, że z nowym rokiem minął czas wysypu kalendarzy do wydrukowania. Zazwyczaj są one małe lub nie do końca mi odpowiadają. Fajny planner na kolejne miesiące udostępnia DesignYourLife. Zainspirowana tym pomysłem i jednocześnie potrzebując drobnych zmian (więcej miejsca na notatki dzienne) zrobiłam własny fit planner do wydrukowania. Dostał akwarelowe nagłówki, sportowe, energetyzujące kolory, akcesoria fitness i figury zamiast na rurze to na krawędziach komórek tabeli.
Miesiąc zaczynam z aktualnymi pomiarami i wagą. Będzie mnie motywował – ciekawe ile z planowanych treningów wykonam? 😉

Jeśli tak jak ja zmieniasz swoje życie i podoba Ci się mój planner to możesz go przygarnąć, wypełnić i realizować. Dodatkowo chętnie zobaczę jego wykorzystanie na instagramie – można mnie tagować @flynerdpl, na pewno wpadnę poserduszkować ;D

Darmowy fit planner: